| No i doczekaliśmy się roadracing w Polsce! |
| Wpisany przez siwy |
| wtorek, 21 grudnia 2010 22:21 |
|
Pierwsze zawody tego typu po długoletniej przerwie odbędą się w Szczecinie na Wałach Chrobrego. Szczegóły już w krótce...
|
| Poprawiony: wtorek, 21 grudnia 2010 22:36 |


